Specjalista ds. logistyki

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

IDES od 22 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Automotive poszukuje kandydatów na stanowisko
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane logistyczne)
- Bardzo dobra znajomość MS Excel
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Mile widziana znajomość języka francuskiego
- Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
- Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku
- Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi Lean Manufacturing

Zadania:
- Planowanie i koordynowanie dostaw produktów do klientów zgodnie z zamówieniami,
- Monitorowanie prognoz i zamówień od Klientów – przeprowadzanie niezbędnych analizy i działań,
- Planowanie produkcji oraz kontrola i weryfikacja wykonania planu produkcyjnego,
- Zamawianie komponentów w oparciu o plany produkcyjne,
- Optymalizacja poziomu zapasów wyrobów gotowych, półwyrobów i komponentów; bieżący monitoring poziomu zapasów,
- Aktualizacja wskaźników logistycznych,
- Zarządzanie danymi oraz tworzenie i aktualizowanie parametrów i narzędzi planistycznych
- Implementacja nowych i rozwijanie wprowadzonych już narzędzi Lean Manufacturing

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na okres próbny

Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat

Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie

Branża / kategoria:
Logistyka