Pracownik produkcji

Seito Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • transportowanie komponentów z obszaru wtryskarek;

  • transportowanie i zasypywanie głowiczki;

  • transportowanie capów z obszaru CIA do maszyn montażowych i inne zlecone czynności;

  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania

  • zdolności manualne;

  • doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze pracy;

  • zdyscyplinowanie i sumienność;

  • gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym.

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży;

  • prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową;

  • grupowe ubezpieczenie na życie;

  • pracę w systemie 3- zmianowym;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia (15zł/godz).

Ostatnia aktualizacja:
19.07.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja