Pracownik wsparcia technicznego IT (Help Desk)

BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych związanych z systemami informatycznymi

  • Świadczenie wsparcia technicznego dla pracowników firmy

  • Szybkie diagnozowanie i rozwiązywanie problemów informatycznych przy użyciu dostępnych narzędzi i procedur

  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania

  • Tworzenie dokumentacji

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego lub wyższego technicznego

  • Praktycznej znajomości systemów Windows

  • Podstawowej znajomości języka SQL

  • Umiejętności pracy w stresie i samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Wysokiej kultury osobistej, zorientowania na obsługę klienta i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

 Dodatkowym atutem będzie:

  • Wiedza na tematy związane z rachunkowością finansową

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie  w rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w gronie specjalistów chętnie dzielących się wiedzą i wsparciem w pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Pakiet PULS - prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)

  • PELION WELLNESS PROGRAM - program wspierający zdrowy tryb życia

  • Świadczenia okolicznościowe z ZFŚS

Ostatnia aktualizacja:
27.08.2017

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Informatyka / Administracja