Operator Linii Pakującej w firmie farmaceutycznej

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn produkcyjnych

  • nadzór nad linią pakującą

  • przezbrajanie maszyny pakującej

  • ustawianie parametrów

  • dokonywanie kontroli jakość

  • praca zgodna z procedurami

Wymagania

  • książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do jej wyrobienia)

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • chęć do podjęcia stałej pracy

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • dokładność oraz staranność

Oferujemy

  • praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

  • umowa o pracę na pełny etat

  • bezpłatny transport dla pracowników z Łodzi

  • praca w Firmie o ugruntowanej pozycji

  • pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna Luxmed,

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie Metlife,

  • karta Lunch doładowana co miesiąc kwotą 200 zł netto dodatkowo do wynagrodzenia,

  • karta Multisport

  • premia roczna (13. pensja)

Ostatnia aktualizacja:
18.01.2017

Branża / kategoria:
Farmaceutyka / Biotechnologia, Przemysł / Produkcja