Handlowiec

HANY Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku Handlowiec będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów i kontakt z obecnymi klientami firmy oraz realizację zamówień w tym ich wycenę i doradztwo.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i nakierowanie na wyniki

  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • Bardzo dobra znajomość: Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint, Allegro, itp.

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów

  • Bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność oraz dokładność

  • Samodzielność, zaangażowanie oraz inicjatywa

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywna znajomość j.angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa 4000 zł plus premie).

  • Pracę w zgranym zespole

  • Świadczenia pozapłacowe - Karta Multisport, PZU, świadczenie urlopowe

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)

Ostatnia aktualizacja:
07.04.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta