Specjalista ds. Personalnych

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale personalnym przy sprawach płacowych i kadrowych w firmie produkcyjnej

  • bardzo dobra znajomość prawa pracy

  • dobra znajomość przepisów ubezpieczeń społecznych i przepisów o podatku dochodowym od osób fizycznych

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność obsługi programu płacowo-kadrowego (znajomość SAP HR mile widziana) oraz dobra znajomość pakietu MS Office

  • dobra znajomość obsługi programu Płatnik

  • mile widziana znajomość naliczania wynagrodzeń w zróżnicowanych systemach czasu pracy

Wymagania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników

  • bieżące wsparcie kierowników działów w sprawach personalnych

  • koordynacja zewnętrznego naliczania płac

  • kontrola danych wejściowych i wyjściowych do listy płac

  • prowadzenie dokumentacji personalnej

  • udział w projektach HR

  • współpraca z działem finansów

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • pakiet benefitów, w tym premię roczną, opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków, program doceniania i nagradzania i wiele innych

  • ogromne możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie, w tym udział w szkoleniach, programach rozwojowych oraz mentoringowych

Ostatnia aktualizacja:
02.12.2016

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry