Młodszy Inżynier Kontroli Jakości – branża metalowa / automotive

REED Engineering

Łódzkie

Obowiązki:

  • Nadzór nad etapami procesu produkcyjnego – produkcja elementów żeliwnych, podzespołów napędowych dla branży motoryzacyjnej (przekładnie, mosty, wały napędowe);
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej;
  • kontrola wizualna produktu, zgodności materiałów do produkcji i wyrobów gotowych oraz pod kątem wyrobów niezgodnych;
  • raportowanie do Kierownika Jakości i współpraca z zespołem produkcyjnym.

Wymagania: wykształcenie techniczne – inżynier lub magister inżynier; minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z kontrolą jakości; mile widziane doświadczenie w branzy metalowej; znajomość rysunku technicznego, umiejętność czytania dokumentacji technicznej; minimum średniozaawansowana znajomość języka angielskiego; obsługa komputera.   Oferujemy: stabilną pracę w branży zaawansowanych technologii możliwość awansu, rozwoju kompetencji i podnoszenia kwalifikacji zawodowych atrakcyjne warunki zatrudnienia pozytywną atmosferę pracy zespołowej

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie

Branża / kategoria:
Kontrola jakości