Przedstawiciel Handlowy (branża odzieżowa)

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, producenta i dystrybutora polskiej odzieży damskiej, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Przedstawiciel Handlowy.

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów z dziedziny sklepów odzieżowych multibrandowych

  • opieka i utrzymywanie biznesowych relacji ze stałymi klientami firmy

  • przygotowanie zamówień

  • opieka po-sprzedażowa

  • raportowanie wyników do przełożonego

Wymagania

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość rynku odzieżowego

  • chęć pracy w terenie (około 3-4 dni) na regionie połowy Polski

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • zdolności komunikacyjne i organizacyjne

Oferujemy

  • umowa o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe + prowizje uzależnione od wyników sprzedaży

  • samochód służbowy

  • telefon

  • laptop

Ostatnia aktualizacja:
20.02.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta