Praktyka w Dziale Ciągłego Doskonalenia

Adamed Sp. z o.o.

Pabianice K/łodzi

Opis stanowiska

Do obowiązków praktykanta będzie należało:

  • Wsparcie we wdrożeniu Total Productive Maintenance na maszynach krytycznych na produkcji;

  • Wsparcie przy wdrożeniu 5S i SMED w obszarze produkcji;

  • Pomoc przy prowadzeniu programu sugestii pracowniczych Kaizen.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Posiadanie statusu studenta kierunku inżynieria produkcji;

  • Umiejętności pracy w zespole;

  • Szybkości przyswajania wiedzy;

  • Znajomość narzędzi Lean, m.in. : 5S, TPM, SMED, KAIZEN;

  • Znajomość MS Excel i Power Point;

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Zaangażowania.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Bezpłatne praktyki;

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań i projektów;

  • Merytoryczne wsparcie Opiekuna Praktyk;

  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju innowacyjnego biznesu;

  • Szansę rozwoju zawodowego;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
31.07.2017

Inżynieria / Projektowanie, Praktyki / Staż, Przemysł / Produkcja