Pracownik Kas

Jula Poland Sp. z o.o

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Wymagania

Co będziesz u nas robić?

  • Obsługiwać klientów i pomagać im, sprawiać, że pokochają kupować w naszych sklepach

  • Pracować z asortymentem, tworzyć ekspozycję i wdrażać kampanie promocyjne

  • Zakładać karty JulaClub

  • Obsługiwać kasę, pracować w Punkcie Obsługi Klienta

  • Pomagać prowadzić sklep zgodnie z konceptem Jula

Czego oczekujemy?

  • Optymizmu, chęci do pracy w handlu i tworzenia proklienckiej atmosfery

  • Zaangażowania, odpowiedzialności i efektywności

  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych i współpracy z zespołem

  • Doświadczenia w pracy z kasą fiskalną

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę

  • Bardzo dobrą atmosferę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pakiet socjalny (opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do urlopu, kartę sportową, kartę przedpłaconą i bilety do kina)

  • Pracę w systemie zmianowym

  • Dodatek za pracę w niedziele

Ostatnia aktualizacja:
29.12.2016

Finanse / Bankowość, Praca fizyczna, Sprzedaż / Obsługa klienta