Przedstawiciel Handlowy / Specjalista ds. Handlowych

ARMA

Opis stanowiska

  • wyszukiwanie oraz pozyskiwanie nowych klientów (praca stacjonarna)

  • oferowanie produktów oraz rozwiązań z portfolio firmy

  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi obecnych partnerów handlowych w kontakcie telefonicznym oraz mailowym

  • aktywne doradztwo w zakresie produktów oraz oferowanych rozwiązań

  • realizacja założonych celów sprzedażowych

Wymagania

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

  • doświadczenie na stanowisku handlowca bądź telemarketera

  • biegła obsługa komputera, w szczególności znajomość pakietu MS Office

  • entuzjazm przy wykonywaniu powierzonych obowiązków, sumienność oraz kreatywność

  • wykształcenie min. średnie

  • mile widziane zainteresowanie zagadnieniami technicznymi i produkcyjnymi

Oferujemy

  • motywacyjny system wynagrodzeń (pensja podstawowa + atrakcyjny system premiowy oraz nagrody sprzedażowe)

  • system początkowych szkoleń pozwalających na zdobycie podstawowej wiedzy o oferowanych produktach oraz rozwiązaniach z portfolio firmy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w nowym biurze w przyjaznej atmosferze

  • stacjonarną pracę od PN do PT w godzinach 8:00-16:00

Ostatnia aktualizacja:
15.11.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta