Pracownik produkcji w firmie farmaceutycznej

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn na linii produkcyjnej

  • przezbrajanie maszyn oraz ustawianie odpowiednich parametrów

  • nadzór i kontrola procesu

  • kontrola jakości tabletek

  • przestrzeganie procedur i instrukcji związanych z wykonywanymi czynnościami w strefach produkcyjnych

  • potrzebujemy mężczyzn w dział naważania

Wymagania

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych bądź gotowość do ich wyrobienia we własnym zakresie

  • wykształcenie zasadnicze, techniczne, mechaniczne

  • doświadczenie na produkcji

  • książeczka Sanepidu (lub gotowość do jej wyrobienia)

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • dokładność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • bezpłatny dojazd dla pracowników z Łodzi

  • praca w systemie zmianowym

  • atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 2400-2800 zł zależne od doświadczenia zawodowego w branży produkcyjnej (20% dodatek za pracę w godzinach nocnych)

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • bogaty pakiet socjalny dla pracownika i członków jego rodziny (karta Lunch VISA doładowywana co miesiąc kwotą 200 zł netto, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)

  • karta Multisport

  • możliwość zdobycia doświadczenia w wiodącej na rynku międzynarodowym firmie farmaceutycznej

Ostatnia aktualizacja:
25.07.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja