Koordynator produkcji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zadania:

  • Zarządzanie procesem produkcji w 3 zakładach,
  • Nadzór nad terminową realizacją planu produkcyjnego,
  • Planowanie budżetu, kontrola kosztów,
  • Zarządzanie 15-osobowym zespołem pracowniczym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe podobnym stanowisku- mile widziana branża cementowa/betonowa,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień technologicznych oraz produkcyjnych,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Nastawienie na współpracę i elastyczność w budowaniu relacji ze współpracownikami.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Numer referencyjny: KP/05/2017/KLC

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na okres próbny

Min. doświadczenie:
2 lata

Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie

Branża / kategoria:
Produkcja