Inżynier Weryfikacji Algorytmów

ZF Group

Opis stanowiska

Lodz, Poland

Co będziesz robić:

Inżynier weryfikacji Algorytmów jest odpowiedzialny za testowanie oraz walidowanie algorytmów autonomicznych systemów jazdy i wsparcia kierowcy, używanych przez wiodących producentów samochodów na całym Świecie. Praca na tym stanowisku będzie wymagać od Ciebie ścisłej współpracy z innymi działami współtworzącymi sensory oparte na wbudowanych systemach mikroprocesorowych. W praktyce oznacza to, że będziesz projektował i implementował wirtualne systemy testowania algorytmów, jak również będziesz mieć kontakt z rzeczywistymi urządzeniami elektronicznymi. Dołącz do naszego zespołu i twórz przyszłość motoryzacji w ZF Łódź!

Zadania:

  • Współtworzenie i rozwijanie środowiska testowania algorytmów;

  • Analiza wymagań oraz dokumentacji pod kątem walidacji algorytmów;

  • Projektowanie specyfikacji testowej i implementowanie automatycznych przypadków testowych;

  • Testowanie algorytmów na podstawie symulowanych/rzeczywistych przypadków drogowych;

  • Analiza wyników, dostarczanie raportów oraz utrzymanie dokumentacji systemowej;

  • Ścisła współpraca z zespołami projektującymi algorytmy na całym Świecie.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, w tym studenci ostatnich lat (preferowane kierunki: automatyka, elektronika, informatyka, elektrotechnika, telekomunikacja lub pokrewne);

  • Wiedza z zakresu procesu testowania ISTQB;

  • Znajomość języka programowania Python/C;

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Dobre umiejętności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole;

  • Znajomość oprogramowania MATLAB/Simulink oraz umiejętność analizy modeli algorytmów.

Mile widziane:

  • Znajomość systemów kontroli wersji;

  • Doświadczenie w innych językach programowania (Bash, Java);

  • Obsługa narzędzi VectorCast, TPT, DOORS;

  • Znajomość metodologii testowania SIL, MIL, HIL;

  • Wiedza ogólna z zakresu podstaw elektroniki oraz obsługi sprzętu laboratoryjnego;

  • Znajomość magistrali automotive (CAN, Ethernet, FlexRay, LIN).

Oferujemy

Oferujemy:

  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);

  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;

  • Uczestnictwo w szkoleniach;

  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;

  • Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy oraz możliwość pracy zdalnej;

  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;

  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, system My Benefit, ubezpieczenie na życie, rabaty w sklepach).

Be part of our ZF team as Inżynier Weryfikacji Algorytmów and apply now!

Ostatnia aktualizacja:
12.09.2020

Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja