Młodszy Monter / Monterka

Work Service S. A.

Łódź Stryków Głowno Łęczyca Łowicz Zgierz Ozorków Aleksandrów Łódzki Brzeziny Koluszki

Opis stanowiska

OFERUJEMY BEZPŁATNY TRANSPORT
Stryków, Łowicz, Łęczyca, Ozorków, Zgierz, Głowno, Brzeziny, Aleksandrów Łódzki, Koluszki, Łódź, Głowno

Od Kandydata na tym stanowisku pracy oczekujemy wykonywania obowiązków z zakresu:

  • obróbka kabli,

  • montaż drobnych elementów,

  • pakowanie wyrobu gotowego,

  • kontrola jakości,

  • przygotowywanie produktów do wysyłki

Wymagania

  • sumienność i dokładność w realizacji powierzonych zadań,

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • dobry wzrok (możliwość korzystania z okularów korekcyjnych)

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,

  • prace w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • pracę głównie w pozycji siedzacej, niewymagającej dużego wysiłku fizycznego

  • pracę w systemie 3 zmianowym,

  • stawkę godzinowa w wysokości :13,50zł brutto/h,

  • premia miesięczna 10%,

  • premia roczna,

  • dodatek za pracę w godzinach nocnych: 4zł brutto,

  • dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy,

  • nabycie prawa do 2 dni urlopu wypoczynkowego po każdym przepracowanym miesiącu,

  • opiekę Koordynatora Work Service w trakcie zatrudnienia,

  • oferty rabatowe  partnerów Work Service S.A. np. vouchery do Multikina,

  • możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń NNW, ubezpieczeń Medycznych,

  • możliwość zakupu pakietu Multisport/OKSYSTEM

Ostatnia aktualizacja:
14.12.2016

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż