Pracownik Działu Księgowości

EMPLOYEES Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

Praca na okres min. 7 miesięcy, z możliwością przedłużenia

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za:

  • wspieranie procesów dotyczących księgowania faktur zakupowych,

  • ścisłą kontrolę transakcji finansowych,

  • terminowe raportowanie.

Wymagania

Wymagamy:

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenia wyższego z zakresu rachunkowości i/lub finansów,

  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie [min. B2],

  • znajomość systemu SAP – mile widziana,

  • rzetelności w realizowanych zadaniach,

  • dobrej organizacji pracy i samodzielności.

Oferujemy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę wpływającą na zrównoważony i wszechstronny rozwój kompetencji,

  • zatrudnienie w młodym zespole, na atrakcyjnych warunkach.

Ostatnia aktualizacja:
21.05.2017

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki