Analityk finansowy (m/k)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • współpraca z liderami działów operacyjnych w celu zwiększenia produktywności,

  • zapewnienie merytorycznego wsparcia w zakresie kosztów stałych, optymalizacji zapasów i analiza zyskowności biznesu,

  • odpowiedzialność za raportowanie i planowanie obejmujące SSI, OP, ME, AE dla różnych aspektów kosztów zmiennych linii produkcyjnej,

  • przygotowanie i udział w miesięcznych, kwartalnych i rocznych zamknięciach fiskalnych,

  • terminowe i dokładne uzgadnianie kont.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w obszarze finansów,

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy w finansach,

  • dobra znajomość rachunkowości i kontroli finansowej oraz standardów US GAAP,

  • znajomość analizy finansowej i zarządzania finansami,

  • bardzo dobra znajomość SAP, w szczególności modułów finansowych i produkcyjnych,

  • bardzo dobra znajomość MS Office (Power Point, Excel),

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,

  • pakiet szkolen wewnętrznych,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Ostatnia aktualizacja:
23.02.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki