Konsultant / Konsultantka ds. sprzedaży i obsługi telefonicznej (p. wychodzące)

mBank S.A.

Opis stanowiska

„Rośniemy z klientami i dzięki nim” to nasza misja. Jeśli tak jak my chcesz dostarczać klientom najwyższą jakość, a empatia i myślenie klientem to Twoi wierni przyjaciele, to nie czekaj – aplikuj!

Gwarantujemy Ci:

  • wolne weekendy i święta, praca od poniedziałku do piątku (9-17/12-20)

  • umowę o pracę od 1 dnia

  • wynagrodzenie podstawowe rosnące na ścieżce rozwoju

  • dodatkowe prowizje za realizację celów

  • szkolenia wprowadzające, wsparcie mentorów i koordynatora, bazę wiedzy

  • ścieżkę awansów i jasno określone cele

  • lokalizacje w centrum Łodzi – Kilińskiego/Sterlinga, bliskość przystanków MPK, parking rowerowy

  • możliwość dalszego rozwoju w Grupie mBanku

  • opiekę medyczną, pakiet sportowy MultiSport, e-booki Nasbi i Legimi, ofertę mBanku dla pracowników, rozwój pasji w Klubach mBanku i wiele innych benefitów

Twoje codzienne zadania:

  • aktywna sprzedaż nowych produktów i rozwiązań bankowych

  • współpraca z klientem, budowanie relacji i pozytywnych doświadczeń

  • dostarczanie najlepszych rozwiązań klientom

Wymagania

Potrzebujesz:

  • minimum średnie wykształcenie

  • umiejętność sprawnej obsługi komputera

  • chęć do ciągłego zdobywania nowych umiejętności i wiedzy

  • komunikatywność, zaangażowanie i otwartość na potrzeby klientów

  • empatyczne podejście i pozytywne nastawienie

  • doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży, najlepiej telefonicznej

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w bankowości

Dołącz do nas i bądź bogatszy o fajny zespół!

Co dalej?

  1. wypełnij formularz rekrutacyjny i dołącz CV

  2. wrócimy do Ciebie z pierwszą informacją zwrotną

  3. zaprosimy Cię do wykonania testu rekrutacyjnego online

  4. spotkamy się online

  5. przekażemy Ci informację zwrotną

Zatrudnienie planujemy od 2 listopada.

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Współpraca z ekspertami

  • Świeża kawa bez limitu

  • Przyjazna atmosfera

  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy

  • Mobilne narzędzia do rozwoju kompetencji

  • Możliwość rozwoju w grupie mBanku

Ostatnia aktualizacja:
28.10.2020

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta