Specjalista ds. obsługi Klienta Biznesowego

Adecco Poland Sp. z o.o.

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa zamówień od Klientów biznesowych
  • Obsługa ewentualnych reklamacji
  • Wprowadzanie danych do systemu SAP
  • Współpraca z Klientami na każdym etapie realizacji zamówienia
  • Kontrola należności
  • W przyszłości możliwy aktywny kontakt z Klientami z bazy kontaktów

Wymagania:

  • Pozytywne, optymistyczne nastawienie do Klienta
  • Empatia
  • Asertywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Biegła obsługa komputera (znajomość SAP będzie dodatkowym atutem)
  • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązać
  • Postawa prokliencka
  • Nastawienie na długotrwałą współpracę
  • Znajomość j. angielskiego - dodatkowy atut
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta bardzo mile widziane

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię + szeroki pakiet benefitów
  • Stabilne zatrudnienie, nastawienie na wieloletnią współpracę
  • Realna możliwość rozwoju w strukturach Firmy
  • Pracę w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku
  • Pracę w kameralnym, przyjaznym zespole

Numer referencyjny: DS/03/2019/AM

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na okres próbny

Min. doświadczenie:
2 lata

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Administracja biurowa