Dyrektor Techniczny

NES Global Talent

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • organizowanie, kierowanie i nadzorowanie procesów realizowanych budów,

  • współudział w przygotowywaniu ofert dla Inwestorów,

  • współpraca z Kierownikami Budów i Kierownikami Kontraktów w zakresie przygotowania inwestycji do realizacji,

  • udział w przekazaniu dokumentacji projektowej oraz terenu budów innym podwykonawcom,

  • nadzór i kontrola zgodności robót budowlanych z wymaganiami umów, dokumentacją i obowiązującymi przepisami,

  • konsultowanie zagadnień technicznych z kierownictwem prowadzonych budów,

  • kontrola postępu robót na budowach w stosunku do harmonogramu, oraz informowanie o zagrożeniach dla terminowego zakończenia robót,

  • opiniowanie dokumentów dotyczących robót, w tym zatwierdzanie ofert na roboty i dostawy przedstawiane przez podwykonawców,

  • organizowanie narad technicznych zwoływanych na budowach,

  • podejmowanie inicjatyw zmierzających do minimalizacji kosztów inwestycyjnych, wytwarzania oraz eliminowania strat, poprawy efektywności.

Wymagania

WYMAGANIA I KOMPETENCJE ZAWODOWE:

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • minimum 10 lat doświadczenia w pracy, w tym 5 lat na stanowiskach dyrektorskich,

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi,

  • komunikatywna znajomość minimum jednego języka obcego, - wysokie umiejętności zarządcze, interpersonalne i komunikacyjne,

  • gotowość do podróży służbowych,

  • poczucie odpowiedzialności.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt, - wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności, - możliwość rozwoju zawodowego,

  • niezbędny pakiet narzędzi pracy (telefon, laptop, samochód).

Ostatnia aktualizacja:
16.03.2019

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca