Mechanik maszyn i urządzeń

Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi

Opis stanowiska

  • zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn, urządzeń i instalacji technologicznych na powierzonych gniazdach produkcyjnych

  • diagnozowanie i usuwanie usterek

  • prowadzenie konserwacji, napraw i remontów maszyn, urządzeń i instalacji

  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku np. ślusarz, mechanik

  • znajomość budowy i funkcjonowania maszyn

  • znajomość rysunku technicznego

  • znajomość hydrauliki siłowej i pneumatyki stosowanej w obrabiarkach

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • umowę o pracę

  • opiekuna na czas wdrożenia

Ostatnia aktualizacja:
11.10.2017

Branża / kategoria:
Serwis / Technika / Montaż