Technolog Programista

FMB MIKOMAX

Opis stanowiska

  • przygotowywanie dokumentacji techniczno – wykonawczej,

  • opracowywanie technologii i programowanie maszyn: laser do blach i profili stalowych oraz robot spawalniczy,

  • wykonywanie prób technologicznych, testowanie programów i wdrażanie ich na wydziały produkcyjne (asysta w trakcie wykonania operacji przez operatora),

  • optymalizacja procesu produkcyjnego, przygotowanie zoptymalizowanych rozkrojów blach i profili,

  • ustalanie norm czasowych procesów technologicznych (także na inne maszyny),

  • aktualizacja dokumentacji technicznej, tworzenia instrukcji technologicznych.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,

  • znajomość procesów technologicznych obróbki i łączenia metali (w szczególności w zakresie spawania),

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • doświadczenie w środowisku CAD/CAM Solid Edge,

  • znajomość systemów klasy ERP mile widziana,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

  • doświadczenie na w/w stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (zobacz, gdzie możesz pracować: https://www.youtube.com/watch?v=tNgBjW5fyy8),

  • stabilne zatrudnienie w innowacyjnej firmie, z wyjątkowymi rozwiązaniami (zobacz nasz opatentowany produkt Stand Up: https://youtu.be/1WcT1yk92oU),

  • rozwój zawodowy dostosowany do potrzeb i kompetencji pracownika.

Ostatnia aktualizacja:
05.08.2017

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja