Specjalista ds. rekrutacji

Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • Udział w tworzeniu strategii rekrutacji pracowników ochrony;

  • Aktywne wsparcie działu rekrutacji poprzez działania w terenie (dystrybucja ulotek oraz plakatów, kontakt z instytucjami wspierającymi zatrudnienie, odwiedzanie pracowników konkurencji);

  • Aktywne poszukiwanie i analizowanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów;

  • Prowadzenie telefonicznych oraz bezpośrednich rozmów rekrutacyjnych;

  • Przygotowanie raportu z działań rekrutacyjnych;

Wymagania

  • Doświadczenie w poszukiwaniu kandydatów do pracy;

  • Umiejętność i chęć pracy w terenie oraz dynamizm i energia w działaniu;

  • Pozytywne podejście do ludzi, szacunek oraz umiejętność prowadzenia rozmów rekrutacyjnych;

  • Wysokie zdolności organizacyjne oraz zarządzania czasem;

  • Otwartość i kreatywne poszukiwanie rozwiązań;

  • Czynne prawo jazdy kat. B.;

  • Własny samochód (rozliczenie za pomocą kilometrówki);

Oferujemy

  • Ciekawą, rozwojową pracę dla osób dynamicznych;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Stałe wynagrodzenie 2000 netto + premia za realizację planów rekrutacyjnych;

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon);

  • Praca od poniedziałku do piątku;

Ostatnia aktualizacja:
04.05.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry