Pracownik działu windykacji

KILOUTOU Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Czym będziesz się u nas zajmować:

  • monitorowaniem nieterminowych płatności klienta B2B, B2C,

  • opracowywaniem cyklicznych raportów, prowadzenie dokumentacji,

  • współpracą z działem sprzedaży i działem weryfikacji,

  • współpracą z siecią naszych oddziałów.

Wymagania

Chętnie spotkamy się z Tobą, jeśli:

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • lubisz i umiesz negocjować,

  • komunikatywność to Twoje znaki rozpoznawcze,

  • dobra organizacja pracy, dokładność i skrupulatność to Twoje mocne strony,

  • cechuje Cię samodzielność w działaniu,

  • możesz pochwalić się praktyczną znajomością Excela,

  • posiadasz min. wykształcenie średnie.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość języka angielskiego lub/i francuskiego,

  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • świetną atmosferę pracy w zgranym zespole PROfesjonalistów,

  • prywatna opiekę medyczną,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, który możemy wykorzystać na dofinansowanie karty Multisport, wydarzeń kulturowych, sportowych oraz Świąt Bożego Narodzenia,

  • bogaty `pakiet szkoleń i możliwość rozwoju.

Ostatnia aktualizacja:
07.04.2019

Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki, Sprzedaż / Obsługa klienta