Kosztorysant – Konstruktor

FR Sp. z o.o.

Łódź - Widzew

Opis stanowiska

  • analiza zapytań ofertowych, dokumentacji i wzorów,

  • sporządzanie kalkulacji wyrobów i technologii,

  • planowanie i kontrola terminów przygotowania kalkulacji,

  • opracowywanie dokumentacji technicznej,

  • przygotowywanie plików produkcyjnych,

  • doradztwo technologiczne.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne; preferowane wyższe techniczne,

  • znajomość konstrukcji przestrzennych,

  • znajomość środowiska AutoCAD i umiejętność pracy w tym programie,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych pod kątem możliwości technicznych firmy,

  • znajomość pakietu Office,

  • mile widziana znajomość programu CorelDRAW,

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego przyswajania wiedzy,

  • otwartość na nowe wyzwania, niekiedy realizacja projektu dla Klienta wymaga zaangażowania kilku producentów, od kosztorysanta będzie zależało ustalenie odpowiedniej współpracy,

  • komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w stresie czasowym,

  • pełna dyspozycyjność.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • praca w młodym i energicznym zespole,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • uczestnictwo w realizacji ambitnych i nieszablonowych projektów,

  • niezbędne narzędzia pracy, w tym telefon służbowy.

Ostatnia aktualizacja:
05.09.2018

Architektura, Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja