Blacharz samochodowy do ASO

MOTOKARIERA S.C.

Łódź Stryków

Opis stanowiska

Oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (preferowane osoby z doświadczeniem w ASO)

  • znajomości klasycznych technologii blacharskich

  • mile widziana znajomość nowoczesnych technologii blacharskich

  • mile widziane uprawnienia spawalnicze oraz doświadczenie w obsłudze ram blacharskich

  • rzetelności, uczciwości i odpowiedzialności

  • prawa jazdy kat. B

Wymagania

Oferujemy:

  • pracę w renomowanym i dobrze wyposażonym zakładzie blacharsko-lakierniczym

  • możliwość rozwoju w nowoczesnych technologiach blacharskich

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektywności pracownika

  • dodatkowe benefity pozapłacowe

  • umowę o pracę oraz pełne rozliczenie wynagrodzenia

  • zaplecze socjalne

Ostatnia aktualizacja:
22.03.2019

Branża / kategoria:
Motoryzacja, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż