Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Adamed Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należał:

  • Tworzenie, wdrażanie oraz nadzór nad procedurami Systemu Zapewnienia Jakości

  • Rozwiązywanie problemów jakościowych w tym realizacja działań wynikających z procesu CAPA

  • Współpraca z działem produkcyjnym w celu zapewnienia odpowiedniej jakości wytwarzanych produktów

  • Koordynacja procesu wdrażania i kontroli zmian (opiniowanie zmian, uzgodnienia z klientami, weryfikacja skuteczności zmian)

  • Przeprowadzanie audytów u producentów / dostawców materiałów i produktów

  • Nadzór nad procesem kwalifikacji dostawców

  • Utrzymanie w stanie aktualnym dokumentacji Miejsca Prowadzenia Działalności (DGM)

  • Udział w audytach kontrahentów

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe (medyczne, farmaceutyczne, chemiczne, biologiczne)

  • Minimum 3 – letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej

  • Znajomości zasad Systemów Zapewnienia Jakości, m.in. ISO 9001, ISO 13485, GMP, HACCP

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zapewniającym właściwą komunikację w czasie audytu oraz pracę z dokumentacją w języku angielskim

  • Dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności rozwiązywania problemów

  • Orientacji na cel

  • Zdolności analitycznego myślenia

  • Komunikatywności

Oferujemy

Oferujemy:

  • Narzędzia potrzebne do efektywnej realizacji zadań

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności

  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole

  • Szeroki pakiet socjalny

Ostatnia aktualizacja:
15.02.2017

Farmaceutyka / Biotechnologia, Inżynieria / Projektowanie, Kontrola jakości, Medycyna / Opieka zdrowotna