Konsultant Oświatowy

Centrum Kształcenia Językowego The Point

Toruń Bydgoszcz Włocławek Grudziądz Inowrocław Tuchola Sępólno Krajeńskie Świecie Chełmno Brodnica Nakło Golub-Dobrzyń Rypin Żnin Aleksandrów Kujawski Lipno Mogilno Radziejów Wąbrzeźno

Opis stanowiska

Preferowane województwa miejsca zamieszkania kandydatów: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie, podlaskie.

odpowiedzialnych za reprezentowanie szkoły na indywidualnych spotkaniach z rodzicami i uczniami wstępnie zainteresowanymi nauką w "The Point" oraz prowadzanie prezentacji w szkołach ponadgimnazjalnych na podległym terenie.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

  • przeprowadzanie rozmów informacyjno-kwalifikacyjnych z uczniami oraz rodzicami wstępnie zainteresowanymi podjęciem nauki (indywidualne rozmowy w domu ucznia)

  • reprezentowanie naszej placówki na spotkaniach z dyrekcjami szkół oraz społecznością szkolną

Wymagania

Oczekujemy:

  • wysokich zdolności interpersonalnych

  • wykształcenia średniego (preferowane wyższe)

  • braku obaw przed wystąpieniami publicznymi

  • gotowości do czasowych wyjazdów i pracy poza miejscem zamieszkania

  • nienagannej prezencji

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (3000zł/m-c + premia)

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • rzetelne przygotowanie do pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Ostatnia aktualizacja:
12.12.2016

Edukacja / Nauka / Szkolenia, Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż / Obsługa klienta