Specjalista ds. kontraktów

Mikomax

Opis stanowiska

  • Obsługa klienta kontraktowego wg standardów Mikomax Smart Office,

  • Organizacja pracy własnej wraz z Key Account Manager przy rozbudowanym projekcie handlowym,

  • Współpraca z działem produkcji, jakości i logistyką,

  • Aktywny nadzór realizacji projektu wg warunków umowy handlowej,

  • Monitorowanie projektu zgodnie z wymaganymi terminami, budżetem i specyfikacją zamówienia,

  • Realizacja założonego planu sprzedaży,

  • Dbanie o relację z klientem i dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta,

  • Biegła obsługa komputera oraz pakietu MX Office (Excel, Word, Power Point),

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (w mowie i piśmie),

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Samodzielności, umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania wyzwań,

  • Motywacji i zaangażowania,

  • Entuzjazmu, dobrego nastawienia i poczucia humoru,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Znajomość branży inwestycyjnej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie (zobacz, gdzie możesz pracować: https://youtu.be/JtXeFmoJHA8),

  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej firmie, z wyjątkowymi rozwiązaniami (zobacz nasze produkty: https://www.youtube.com/watch?v=1sBnwR55RRI, https://youtu.be/vIBZwXG5gxU),

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i wsparcie klientów w realizacji projektów,

  • Samodzielność w realizacji zadań,

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników,

  • Rozwój zawodowy dostosowany do potrzeb i kompetencji pracownika.

Ostatnia aktualizacja:
08.06.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta