Księgow/a z j. włoskim lub francuskim lub niemieckim

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

  • realizacja zadań związanych z pracą w obszarze AP lub GL,

  • monitorowanie faktur i ich archiwizowanie,

  • sprawdzanie sald z kontami kontrahentów,

  • sporządzanie okresowych zestawień i raportów,

  • udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku,

  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

  • doświadczenie w księgowości, preferowane doświadczenie w obszarze AP lub GL,

  • dobra znajomość języka włoskiego lub francuskiego lub niemieckiego,

  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe,

  • wiedza finansowo- księgowa,

  • mile widziana znajomość programu SAP.

Oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,

  • kartę sportowo- rekreacyjną,

  • dofinansowanie do szkoleń,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity.

Ostatnia aktualizacja:
24.10.2017

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki