Lakiernik Komponentów Plastikowych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

- Realizację procesu lakierowania komponentów wg przewidzianych metod/czasu pracy, wymaganej przez program produkcji ilości i przestrzegając specyfikacji jakościowych produktu
- Lakierowanie pistoletem pneumatycznym w kabinach lakierniczych
- Czyszczenie i składanie używanego w procesie sprzętu
- Wizualna kontrola jakości przeprowadzonego procesu
- Dokonywanie przeglądów prewencyjnych
- Dokonywanie zapisów w kartach produkcyjnych i jakościowych

Wymagania

Oczekiwania
- Wiedza z zakresu postępowania z substancjami chemicznymi (lakiery, rozpuszczalniki itp.)
- Samodzielność w działaniu, zaangażowanie oraz wysoka samodyscyplina
- Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym

Dodatkowym atutem bedzie Doświadczenie w lakierowaniu komponentów plastikowych pistoletem pneumatycznym

Oferujemy

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
- Pracę w dynamicznym zespole
- Karty OK System, bezpłatna siłownia na terenie zakładu, dofinansowanie do kolonii dla dzieci, przelewy świąteczne

Ostatnia aktualizacja:
10.03.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż