Kierownik Obiektu

Media Expert Centrum Dystrybucji Łódź

Opis stanowiska

- Liderem jest ten, kto widzi więcej niż inni, patrzy dalej niż inni i kto dostrzega rzeczy, zanim zobaczą je inni - LeRoy Eims.

Jesteś kimś takim? A więc możesz zostać naszym Kierownikiem Obiektu.

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę

  • premie za efektywność, frekwencję i staż pracy

  • obiad za złotówkę

  • pracę od poniedziałku do piątku na 1 zmianę

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach

  • kartę MultiSport dla dobrej formy

  • pomoc i opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

Wymagania

Twoje zadania:

  • nadzór na przeprowadzaniem inspekcji, konserwacji, napraw i przeglądów urządzeń, instalacji systemów technicznych budynku z należytą starannością i sumiennością

  • przygotowywanie oraz rozliczanie budżetów związanych z utrzymaniem obiektu

  • nadzór nad gospodarowaniem powierzonymi materiałami, urządzeniami i narzędziami

  • nadzór prac związanych z usuwaniem usterek przez generalnego wykonawcę oraz zatwierdzanie protokołem wykonanych prac

  • nadzór nad eksploatacją, przeglądami, konserwacjami, remontami oraz nad poprawnością pracy powierzonej infrastruktury technicznej (urządzenia, instalacje, systemy techniczne)

  • nadzór nad podwykonawcami na oraz kontrola jakości świadczonych usług

  • nadzór nad dokumentacją techniczną budynku i urządzeń, zapewnienie ich aktualności i kompletności

  • inicjowane dodatkowych prac i rozwiązań w obiekcie

  • przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ oraz nadzór w tym zakresie nad podległym pracownikami oraz podwykonawcami

  • nadzór nad firmami sprzątającymi i zajmującymi się terenem zewnętrznym

  • dostosowanie obiektu do potrzeb użytkowników, zapewnienie instalacji/przyłączy

  • prowadzenie postępowań związanych z uszkodzeniami mienia na obiekcie

  • udział w audytach i kontrolach wykonywanych przez organy wewnętrzne i zewnętrzne

Oferujemy

Od Ciebie oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomości podstaw prawa budowlanego

  • znajomość obsługi technicznej oraz konserwacji instalacji i urządzeń

  • umiejętność kierowania zespołem technicznym oraz prowadzenia spraw administracyjnych zgodnie z procedurami

  • uprawnień min. SEP Gr. I i II E (mile widziane w zakresie dozoru)

  • samodzielności, komunikatywności, odpowiedzialności, umiejętności budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych

  • dobrej organizacji czasu pracy

  • chęci doskonalenia i poszukiwania nowych rozwiązań

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Ostatnia aktualizacja:
18.10.2020

Branża / kategoria:
Nieruchomości, Serwis / Technika / Montaż