Staż w Dziale Inżynierii Produktu

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

Wsparcie grupy Inżynierów Produktu w zakresie:

  • wyjaśniania, zrozumienia i dokumentowania wymagań klientów, specyfikacji i zastosowań produktów

  • zapewnienia funkcjonalności produktów poprzez ustalanie planów testów i kwalifikacji, kontrolę produktu i zatwierdzanie zmian

  • zapewnienia zgodności sprzedawanych produktów z wymaganiami klienta/lub międzynarodowymi standardami

  • szybkiego i efektywnego reagowania na potrzeby klientów dotyczące zmian w istniejących produktach

  • analizy przyczyn źródłowych w przypadku wadliwego działania produktu

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów technicznych (preferowane kierunki: Elektrotechnika, Mechanika, Automatyka i Robotyka)

  • Bardzo dobrej znajomość Microsoft Excel, Power Point

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Umiejętności rozwiązywania problemów technicznych

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Zaangażowania i samodzielności

Oferujemy

CO OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w międzynarodowym środowisku na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość poznania procesów biznesowych, logistycznych i operacyjnych wspieranych przez SAP

  • Wsparcie w kreowaniu ścieżki rozwoju osobistego

  • Pakiet świadczeń socjalnych (wczasy ,,Pod Gruszą’’, świadczenie świąteczne ,,Mikołaj’’)

  • Bezpłatną opiekę medyczną,

  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

Ostatnia aktualizacja:
16.03.2019

Inżynieria / Projektowanie, Praktyki / Staż, Przemysł / Produkcja