Winding Specialist

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Zarządzanie projektami w celu poprawy i optymalizacji procesów produkcyjnych;

  • Zarządzanie uaktualnieniami i wspieranie prawidłowego funkcjonowania maszyn;

  • Wsparcie techniczne w programowaniu i optymalizacji roboczych;

  • Standaryzowanie procesów produkcyjnych;

  • Koordynowanie nowych technologii i dostaw sprzętu;

  • Współpraca z klientami i dostawcami;

  • Ścisła współpraca z działem obsługi technicznej;

  • Tworzenie instrukcji pracy dla powierzonych obszarów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: inżynieria produkcji, mechatronika, robotyka, automatyka, mechanika);

  • Dwa lata doświadczenia pracy w dużym środowisku produkcyjnym, działu inżynierii produkcji lub stanowisku związanym z doskonaleniem produkcji;

  • Doskonała umiejętność czytania i tworzenia rysunków technicznych;

  • Doskonała znajomość zasad 5S, Kaizen Lean Philosophy;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Doskonała znajomość środowiska MS Office, zwłaszcza Microsoft Excel;

  • Wysoka determinacja i chęć osiągnięcia wyznaczonych celów;

  • Wysoka motywacja rozwoju;

  • Zdolność do pracy w zespole i doskonała organizacja własnej pracy.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
29.11.2017

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja