Sprzedawca flot

MOTOKARIERA S.C.

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów (B2B) oraz ich bieżąca obsługa w zakresie realizacji sprzedaży,

  • budowanie długofalowych relacji biznesowych,

  • sporządzanie ofert, prezentacji, prowadzenie spotkań oraz negocjacji handlowych z Klientami,

  • doradztwo produktowe,

  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych,

  • raportowanie,

  • dbanie o wizerunek salonu i marki.

Wymagania

OCZEKIWANIA KLIENTA:

  • doświadczenie zdobyte w sprzedaży bezpośredniej (praca na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie zdobyte w motoryzacji),

  • znajomość technik sprzedaży i zasad obsługi Klienta,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • kreatywność oraz konsekwencja w działaniu,

  • dobra prezencja i wysoka kultura osobista,

  • umiejętność obsługi komputera i programów pakietu MS Office,

  • wykształcenie min. średnie,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • pracę w rozwijającej się firmie o silnej pozycji rynkowej,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • system szkoleń.

Ostatnia aktualizacja:
15.02.2019

Branża / kategoria:
Motoryzacja, Sprzedaż / Obsługa klienta