Pracownik Magazynowy 1 zmiana

Adecco Poland Sp. z o.o.

Rawa Mazowiecka Łowicz

Zadania na stanowisku:

  • realizacja operacji magazynowych takich jak: rozładunki, weryfikacja dostaw, rozlokowywanie towarów, pobieranie towarów do wydania, pakowanie, załadunki, wypełnianie dokumentacji magazynowej, kontrola lokalizacji i inne.
  • obsługa systemu komputerowego i skanera.

Oczekujemy:

  • chęci do pracy,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Gwarantujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową (odprowadzanie wszystkich składek, płatny urlop i zwolnienie lekarskie),
  • stabilne zatrudnienie, bo chcemy związać się z Tobą na dłużej,
  • pracę w godzinach 8:00 - 16:00 lub 18:00 - 2:00 do wyboru,
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
  • dodatkowe benefity: dodatek za wózki widłowe, dodatek za staż pracy, finansowane obiady lub karta przedpłacowa na zakupy, zniżki w sklepach, kartę sportową,
  • możliwość zorganizowania dojazdu do miejsca pracy.

Numer referencyjny: PM1/GRM

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Logistyka