Automatyk (m/k)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za stan techniczny maszyn, urządzeń i narzędzi specjalnych oraz nadzór nad ich prawidłową eksploatacją,

  • przeprowadzanie inspekcji i konserwacji maszyn, urządzeń i narzędzi specjalnych zgodnie z harmonogramem i zakresem prac zawartym w planie konserwacji,

  • nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń w zakresie BHP,

  • usuwanie awarii z zachowaniem priorytetu dla maszyn sklasyfikowanych jako AA i A,

  • udział w projektach modernizacyjnych istniejących maszyn i urządzeń (programowanie Plc, Hmi, falowniki).

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub student ostatniego roku - preferowane kierunki: automatyka i robotyka; elektrotechnika lub innej uczelni o zbliżonym profilu,

  • znajomość programowania sterowników PLC i HMI (preferowany Siemens Step7, Tia),

  • znajomość sieci komputerowych i przemysłowych (profibus, profinet),

  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej: schematy elektryczne, DTR,

  • umiejętność diagnostyki, analizy układów sterowania maszyn i urządzeń,

  • umiejętność podejmowania decyzji i ich rzeczowego uzasadniania,

  • uprawnienia SEP grupy E1 do 1 kV,

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz systemu Windows,

  • dodatkowym atutem będzie: podstawowa znajomość środowiska ePlan P8, znajomość układów hydrauliki siłowej i pneumatyki, znajomość techniki napędowej (MoviDrive, Sinamics),

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,

  • szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych,

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków,

  • miejsce pracy: Łódź.

Ostatnia aktualizacja:
25.05.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja