Zastępca Kierownika Sklepu

Pepco Poland Spółka z o. o.

Sieradz Łódź Ul. Tylna Tomaszów Mazowiecki

Opis stanowiska

  • organizowanie sprzedaży w sposób zapewniający realizację planów sprzedaży

  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta

  • zapewnienie zgodnej ze standardami ekspozycji towarów

  • organizowanie i nadzorowanie pracy personelu sklepu

  • prowadzenie dokumentacji sklepu

  • rozliczanie utargów

  • przygotowanie i uczestniczenie w inwentaryzacji

Wymagania

  • min. średnie wykształcenie

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w handlu

  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

  • znajomość obsługi komputera

  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • terminową wypłatę wynagrodzeń

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

W zależności od kwalifikacji możemy zaproponować również stanowisko Kierownika Sklepu.

Ostatnia aktualizacja:
05.03.2017

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta