Wizytator

Klient portalu Praca.pl

Kutno Pabianice Zgierz Łowicz Łódź Łęczyca

Opis stanowiska

  • reprezentowanie szkoły na zewnątrz min. przed Urzędami Miasta, Kuratorium Oświaty,

  • prowadzenie kontroli w szkołach, nadzór nad poprawnością prowadzonej dokumentacji w zakresie zadań związanych z organizacją procesu dydaktycznego,

  • dokonywanie oceny pracy dyrektorów oraz innych pracowników w oddziałach szkoły,

  • współpraca z dyrektorami oraz koordynatorami regionalnymi,

  • zbieranie i analiza informacji dotyczących kształcenia,

  • analiza i ocena pracy nauczycieli,

  • analiza i ocena wyników realizacji programów dydaktycznych,

  • analiza dokumentacji placówek oświatowych,

  • pomoc, przekazywanie oddziałom bieżących informacji dotyczących nauczania, przepisów prawnych itp.,

  • inicjowanie, wspieranie, koordynacja współpracy między nauczycielami,

  • organizacja bazy lokalowej i dydaktycznej szkoły,

  • inne zadania zlecone przez Zarząd.

Wymagania

  • biegła znajomość prawa oświatowego,

  • wykształcenie wyższe,

  • korzystanie z pełni praw publicznych w związku ze współpracą z Urzędami Miasta i Kuratorium Oświaty,

  • obsługa komputera w zakresie pakietu Office i pracy w sieci,

  • znajomość podstaw prawa administracyjnego i procedur administracyjnych,

  • dyspozycyjność/elastyczność – częste wyjazdy na terenie całej Polski,

  • umiejętność organizacji pracy, koordynowania pracy w zespole, rozwiązywania problemów,

  • łatwość nawiązywania kontaktów, dokładność, samodzielność, komunikatywność,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • praca administracyjno-biurowa w wykorzystaniem komputera i urządzeń biurowych,

  • zadania wykonywane w siedzibie oraz poza siedzibą firmy,

  • wyjazdy służbowe związane z realizowanymi zadaniami (cała Polska),

  • zwrot kosztów podróży,

  • nienormowany czas pracy,

  • zapewniamy laptop i telefon służbowy.

Ostatnia aktualizacja:
06.09.2018

Branża / kategoria:
Doradztwo / Konsulting, Edukacja / Nauka / Szkolenia