Młodszy specjalista ds. kontrolingu i administracji

Work Service S.A.

Łódź Pabianice Zgierz Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska

  • uczestniczenie w comiesięcznym procesie zamykania oraz przygotowywania danych, przegląd wyników, wyjaśnianie różnic i planów

  • regularne raportowanie do lokalnego Zarządu

  • udział w przygotowywaniu rocznego planu biznesowego

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem

  • ewidencjonowanie oraz zatwierdzanie faktur i płatności

  • monitorowanie przepływów pieniężnych, wpływów i wydatków

  • codzienna komunikacja z poszczególnymi działami firmy

  • organizacja pracy biura

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • minimum 3 lata doświadczenia w branży finansowej

  • niezależna i stanowcza osobowość

  • chęć uczenia się i zdobywania nowych doświadczeń

  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • bardzo dobra znajomość programu Excel

  • równowaga pomiędzy umiejętnościami analitycznymi i komunikacyjnymi

  • dobra organizacja czasu pracy

  • lojalność oraz zaangażowanie w osiąganiu wyznaczonego celu

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju osobistego

  • stabilne i długofalowe zatrudnienie

  • zdobycie cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku

Ostatnia aktualizacja:
02.08.2017

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki