Doradca Klienta Zamożnego

mBank S.A.

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (konta, kredyty ze szczególnym nastawieniem na obszar inwestycji)

  • zarządzanie istniejącym portfelem klientów zamożnych

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • obsługa klientów Klubu Aquarius z zachowaniem najwyższych standardów jakości w zakresie produktów i możliwości inwestycyjnych

  • edukowanie klientów w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji

  • prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku

Wymagania

Oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług bankowych dla klientów indywidualnych ze szczególnym nastawieniem na produkty inwestycyjne

  • doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu portfelem klientów

  • wiedza na temat zagadnień dotyczących rynku kapitałowego i pieniężnego

  • wyższe wykształcenie (preferowane kierunkowe)

  • umiejętności identyfikowania potrzeb klienta i budowania długofalowych relacji

  • skuteczności w realizacji wyznaczonych celów

  • inicjatywy i dynamizmu w działaniu

  • dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szeroki wachlarz szkoleń produktowych i sprzedażowych

  • przyjazne środowisko pracy w atmosferze poszanowania idei work-life balance

  • bogaty pakiet socjalny składający się m.in. z: prywatnej opieki zdrowotnej, karty sportowej, funduszu socjalnego, oferty Premium produktów bankowych mBanku

  • mobilne narzędzia do nauki oraz rozwoju kompetencji

  • atrakcyjny system wynagradzania

Ostatnia aktualizacja:
17.12.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta