Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Mabion S.A.

Konstantynów Łódzki Łódź

Opis stanowiska

  • tworzenie i weryfikacja dokumentacji systemowej (DPL, DPW);

  • udział w audytach wewnętrznych i inspekcjach zewnętrznych;

  • nadzór prowadzenia badań analizy prób badania klinicznego (DPL);

  • nadzór wytwarzania biotechnologicznych produktów leczniczych i ich kontroli;

  • udział w tworzeniu dokumentacji rejestracyjnej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – farmacja, biotechnologia, biologia;

  • znajomość systemów jakości: GMP, GLP, ISO oraz zasad DPK;

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy w Dziale Zapewnienia Jakości firmy farmaceutycznej;

  • doświadczenie na kierowniczym stanowisku;

  • znajomość języka angielskiego (płynna komunikacja i przygotowywanie dokumentacji);

  • umiejętność pracy w zespole;

  • skrupulatność, dokładność, komunikatywność;

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy

  • umowę o pracę;

  • pracę w systemie zadaniowym;

  • pracę w systemie jakości DPW/DPL;

  • możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego.

Ostatnia aktualizacja:
04.12.2016

Badania i rozwój, Farmaceutyka / Biotechnologia, Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja