Specjalista ds. Produkcji – Inżynier Testów Elektrycznych

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Wsparcie techniczne w programowaniu stacji testów i optymalizacji procesów pracy maszyn;

  • Nadzór nad modernizacjami i instalacjami urządzeń;

  • Nadzór merytoryczny nad obszarem testów typu dla prototypów;

  • Standaryzacja i walidacja procesów produkcyjnych;

  • Koordynacja nowych technologii i dostaw sprzętu;

  • Rozwiazywanie problemów związanych z produkcja silników a w szczególności z przeprowadzaniem testów elektrycznych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki elektryczne);

  • Szczególnym atutem będzie wiedza na temat budowy silników elektrycznych lub innych maszyn;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w tym bardzo dobra znajomość MS Excel);

  • Doskonała umiejętność czytania oraz tworzenia rysunków technicznych;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Umiejętność pracy w zespole i doskonałej organizacji pracy własnej;

  • Doświadczenie w pracy z technologią produkcji oraz optymalizacją procesów technologicznych będzie mile widziana.

Oferujemy

  • Interesującą prace w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
28.09.2018

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja