Szef Zmiany (Zastępca Kierownika Lokalu)

TelePizza Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie lokalu (kontrola pracowników, jakości produktu i serwisu)

  • Praca przy produkcji pizzy i szkolenie personelu podstawowego

  • Odpowiedzialność za magazyn i gotówkę

  • Praca w systemie zmianowym, również w weekendy

Wymagania

  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz efektywnego motywowania

  • Zapał do pracy, zaangażowanie i sumienność

  • Doświadczenie w gastronomii i obsłudze Klienta

  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • Pracę w młodym zespole i miłej atmosferze

Ostatnia aktualizacja:
02.12.2016

Gastronomia / Catering, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta