Programista SAP

Accenture Sp. z o. o.

Opis stanowiska

Charakterystyka pracy:

  • Kodowanie i testowanie  modułów programu w celu spełnienia wymagań projektowych; wsparcie w projektowaniu rozwiązań

  • Wsparcie podczas integracji technicznych i aplikacyjnych komponentów w celu spełnienia wymagań biznesowych

  • Utrzymanie, strojenie i naprawa aplikacji zgodnie ze specyfikacją techniczną i funkcjonalną: wsparcie użytkownika

  • Definiowanie możliwych ulepszeń, identyfikowanie zakłóceń w procesach

  • Uczestnictwo w szkoleniu wstępnym SAP i ciągłe poszerzanie swojej wiedzy w tym obszarze

(doświadczenie w SAP nie jest wymagane)

Wymagania

Kwalifikacje:

  • Podstawowa znajomość języka zapytań SQL

  • Praktyczna umiejętność programowania w dowolnym języku

  • Wykształcenie techniczne(IT, telekomunikacja, elektronika, automatyka itp.)

  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy w zespole oraz twórczego i analitycznego rozwiązywania problemów

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę na ciekawych projektach dla największych firm branży finansowej, telekomunikacyjnej i handlu detalicznego, także globalnych

  • Rozwojowe zadania, których realizacja dostarczy Ci dużo satysfakcji, ponieważ będziesz tworzyć systemy, z których korzystają miliony ludzi na całym świecie

  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery

  • Szkolenia i programy rozwojowe oraz możliwość zdobycia certyfikatów (Oracle, Microsoft, Java, IBM, SAP, Prince2, ITIL)

  • Opiekę Mentora, który pomoże Ci w pełni wykorzystać możliwości rozwoju w naszej firmie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Bogaty pakiet socjalny, w tym:

    • prywatną opiekę medyczną

    • vouchery lunchowe

    • karnety sportowe

    • ubezpieczenie na życie i od nieszczęśliwych wypadków

    • możliwość używania korporacyjnej karty kredytowej AMEX Gold

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Imprezy integracyjne organizowane kilka razy w roku

  • Pakiet relokacyjny (dla osób mieszkających ponad 100 km od Łodzi)

Ostatnia aktualizacja:
18.01.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie