Specjalista ds. Systemów Biznesowych

Adamed Pharma S.A.

Pabianice

Opis stanowiska

  • Utrzymanie i rozwój aplikacji Oracle E- Business Suite,

  • Tworzenie dedykowanych rozwiązań w Oracle E- Business Suite,

  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby klientów wewnętrznych,

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji,

  • Bieżąca obsługa zgłoszeń użytkowników.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego: informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne,

  • Znajomości SQL, PL/SQL,

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,

  • Mile widziana znajomość Oracle E- Business Suite w wersji R12 oraz mile widziana znajomość jednej lub więcej z następujących rozwiązań i technologii: OAF, XML Publisher, Oracle Report, Oracle Forms, Oracle Workflow, Hyperion Essbase,

  • Mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej oraz praktyczna wiedza z zakresu analizy wymagań biznesowych,

  • Mile widziana znajomość zagadnień integracji systemów i narzędzi typu: Biztalk, EDI, wymiana plików XML, wymiana danych Oracle<->MS SQL Server, Oracle Data Integrator.

Oferujemy

  • Pracę pełną pasjonujących wyzwań,

  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności,

  • Atrakcyjny system motywacyjny,

  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Ostatnia aktualizacja:
22.09.2018

Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Projektowanie