Technik Konserwator (k/m)

Andels Łódź Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Jeżeli lubisz

  • Obsługiwać urządzenia i instalacje techniczne zgodnie z instrukcjami,

  • Utrzymywać sprawność techniczną urządzeń, systemów i instalacji obiektu,

  • Przeprowadzać naprawy oraz prace konserwacyjne w pokojach i pomieszczeniach hotelowych,

  • Wspierać innych w zakresie usług multimedialnych i telekomunikacyjnych.

Wymagania

I wyróżnia Cię

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z eksploatacją  budynku,

  • Znajomość zagadnień związanych z obsługą instalacji HVAC,

  • Uprawnienia SEP do 1 kV, mile widziane do 15 kV,

  • Umiejętność samodzielnej realizacji zadań z uwzględnieniem instrukcji pracy i obowiązujących przepisów,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

to jesteś osobą, której szukamy w VIENNA HOUSE ANDEL'S ŁÓDŹ.

Oferujemy

Zapewnimy Ci

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Noc w Hotelu w ramach szkolenia

  • Zajęcia z trenerem personalnym

  • Comiesięczne aktywności z ZFŚS

  • Dofinansowanie do urlopu

  • Obiady pracownicze

My pokażemy Ci jak serwować wysoką jakość, zarazimy pasją do hotelarstwa, damy Ci możliwość kontynuacji swojej kariery zawodowej.

Ostatnia aktualizacja:
05.12.2018

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż