Technik Farmacji

Klient portalu Praca.pl

Pabianice

Opis stanowiska

  • Sprzedaż leków i sporządzanie leków recepturowych

  • Przyjmowanie i realizowanie recept

  • Dbałość o miejsca ekspozycyjne zarówno za pierwszym stołem jak i na ekspedycji

  • Monitorowanie stanów magazynowych, terminów ważności i polityki cenowej Apteki

Wymagania

  • Wykształcenie farmaceutyczne

  • Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta

  • Dokładność, rzetelność i w wykonywaniu swoich obowiązków

  • Samodzielność i wielozadaniowość

  • Odpowiedzialność i uczciwość

  • Znajomość programu KAMSOFT będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole

  • Możliwość pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i powiększania zakresu obowiązków

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Ostatnia aktualizacja:
22.09.2018

Branża / kategoria:
Farmaceutyka / Biotechnologia, Medycyna / Opieka zdrowotna