Promotor - Doradca Klienta

Do Did Done

Opis stanowiska

  • sprzedaż detaliczna produktów (dużego i małego sprzętu AGD, urządzeń mobilnych i IT)

  • konsultacje z klientami i doradztwo techniczne

  • dbanie o dobry wizerunek marki na terenie sklepów (takich jak Media Markt, Saturn czy Euro RTV AGD)

Wymagania

  • umiejętność nawiązania kontaktu z klientem

  • uczciwość i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków

  • zaangażowanie

  • status studenta mile widziany

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - pracę na stałe lub dorywczą

  • atrakcyjną stawką godzinową oraz bonus od sprzedaży

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • czas pracy:160 - 80 godzin w miesiącu

  • elastyczny grafik

  • zatrudnienie dla osób w każdym wieku

  • pracę przy długofalowym projekcie

Ostatnia aktualizacja:
08.10.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta