Operator Systemu

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

  • monitoring stałych warunków w pomieszczeniach produkcyjnych/magazynowych dotyczących wilgotności, temperatury, klimatyzacji

  • zgłaszanie alarmów i awarii

  • współpraca w działaniach naprawczych urządzeń produkcyjnych

Wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • umiejętności techniczne

  • zdolność szybkiej reakcji na pojawiające się sygnały

  • uprawnienia i wiedza z zakresu elektryki mile widziane

  • komunikatywność, umiejętność pracy w grupie, odpowiedzialność

  • gotowości do pracy zmianowej

Oferujemy

  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • benefity: karta Lunch 200zł netto/msc; opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, MultiSport

  • stały grafik pracy, umożliwiający 3 dni pracy i 4 dni wolnego

  • bezpłatny dowóz do miejsca pracy dla osób z Łodzi i z Głowna

  • opieka dedykowanych Konsultantów

Ostatnia aktualizacja:
05.12.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż